Leden

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Provinciale Staten

43 zetels
Bekijk pagina
Leden van Provinciale Staten
  1. B. van den Berg-Slagter Statenlid
  2. C.S. van den Berg Statenlid
  3. W.G. Bolhuis-van Unen Statenlid
  4. E. Bos. Statenlid
  5. R.A.A. Bosch Statenlid
  6. G.B.H. Brandsema Statenlid
  7. J.P. Brouwer Statenlid
  8. B. van Dekken Statenlid
  9. P. Edelman Statenlid
  10. J. Faber Statenlid
  11. S. Hilgenga-van Dam Statenlid
  12. M. Jansen Statenlid
  13. A.A. Jongman Statenlid
  14. J. Kerssies Statenlid
  15. A.M. Kleine Deters Statenlid
  16. H. Koning-Jager Statenlid
  17. M. Kramer-Hammenga Statenlid
  18. H. Loof Statenlid
  19. S.A. Maris-Brouwer Statenlid
  20. F.S. Mensen-Maat Statenlid
  21. L.G.T. Mestemaker Statenlid
  22. W.L.H. Moinat Statenlid
  23. H. Mulder Statenlid
  24. C.E. Niessink Statenlid
  25. H. Omlo Statenlid
  26. J.R. Oosting Statenlid
  27. S.J. Peeks-Niemeijer Statenlid
  28. S.R. Pormes Statenlid
  29. J. Puper Statenlid
  30. A.K. Schoenmaker Statenlid
  31. H.G.J. Schuinder Statenlid
  32. B. Schütte Statenlid
  33. H.L. Smeenge Statenlid
  34. A. Udinga Statenlid
  35. N.A. Uppelschoten Statenlid
  36. M. Veltrop-de Wilde Statenlid
  37. G.A. Veltrop Statenlid
  38. K. Vianen Statenlid
  39. A. Vorenkamp Statenlid
  40. W.H. Vossebeld Statenlid
  41. S.K.D.S. Zandvliet Statenlid
  42. J. van der Zee Statenlid
  43. G. Zuur Statenlid

Statengriffie

Bekijk pagina
Leden van Statengriffie
  1. Simone Buissink Statengriffier
  2. Tymen Hein Corporaal Statenadviseur
  3. Kamiel Bertels Procescontroller
  4. Martine Harmens-Ettema Medewerker griffie
  5. Karin Muller Medewerker griffie
  6. Henny Plat-Lieben Medewerker griffie
  7. Nirja van der Stap Medewerker griffie
  8. Lisa Schutte Communicatiemedewerker
  9. Daan Smits Communicatiemedewerker
  10. Emma Jasperse Statenonderzoeker
  11. Hugo Parker Brady Statenonderzoeker
  12. Justin Richardson Statenonderzoeker
  13. Anne de Zeeuw Statenonderzoeker

Fracties

BBB

17 zetels
Bekijk pagina
Leden van BBB
  1. H.G.J. Schuinder Fractievoorzitter
  2. C.S. van den Berg Fractielid
  3. W.G. Bolhuis-van Unen Fractielid
  4. J.P. Brouwer Fractielid
  5. P. Edelman Fractielid
  6. M. Jansen Fractielid
  7. A.A. Jongman Fractielid
  8. J. Kerssies Fractielid
  9. H. Koning-Jager Fractielid
  10. S.A. Maris-Brouwer Fractielid
  11. L.G.T. Mestemaker Fractielid
  12. B. Schütte Fractielid
  13. H.L. Smeenge Fractielid
  14. M. Veltrop-de Wilde Fractielid
  15. G.A. Veltrop Fractielid
  16. W.H. Vossebeld Fractielid
  17. J. van der Zee Fractielid
  18. A.J. Hingstman Commissielid (niet zijnde statenlid)
  19. K. Timmerman Commissielid (niet zijnde statenlid)

VVD

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. K. Vianen Fractievoorzitter
  2. H. Mulder Fractielid
  3. J.R. Oosting Fractielid
  4. A. Udinga Fractielid
  5. B. Kuit Commissielid (niet zijnde statenlid)
  6. L. Martens-Schuitema Commissielid (niet zijnde statenlid)

PvdA

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. H. Loof Fractievoorzitter
  2. R.A.A. Bosch Fractielid
  3. F.S. Mensen-Maat Fractielid
  4. J. Puper Fractielid
  5. D. Bruins Commissielid (niet zijnde statenlid)

SP

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van SP
  1. S.K.D.S. Zandvliet Fractievoorzitter
  2. W.L.H. Moinat Fractielid
  3. V. Huijsdens Commissielid (niet zijnde statenlid)
  4. H. van de Weg Commissielid (niet zijnde statenlid)

PVV

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. N.A. Uppelschoten Fractievoorzitter
  2. A. Vorenkamp Fractielid
  3. J. Barelds Commissielid (niet zijnde statenlid)

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. B. van Dekken Fractievoorzitter
  2. S. Hilgenga-van Dam Fractielid
  3. G. Zuur Fractielid
  4. E.J. Kreuze Commissielid (niet zijnde statenlid)

D66

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. A.M. Kleine Deters Fractievoorzitter
  2. J.W. Brinkhorst Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. J.C. Hellendoorn Commissielid (niet zijnde statenlid)

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. B. van den Berg-Slagter Fractievoorzitter
  2. G.B.H. Brandsema Fractielid
  3. J.C. Aikema Commissielid (niet zijnde statenlid)
  4. K.E Pouwels-Koopman Commissielid (niet zijnde statenlid)

GroenLinks

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. E. Bos. Fractievoorzitter
  2. B.W. Bolumba Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. J. Rook Commissielid (niet zijnde statenlid)

Sterk Lokaal

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Sterk Lokaal
  1. A.K. Schoenmaker Fractievoorzitter
  2. D. Dekker Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. J.H. Steenbergen Commissielid (niet zijnde statenlid)

Partij voor de Dieren

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. S.J. Peeks-Niemeijer Fractievoorzitter
  2. J. Faber Fractielid
  3. J.F. van Reijmersdal Commissielid (niet zijnde statenlid)

Forum voor Democratie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Forum voor Democratie
  1. C.E. Niessink Fractievoorzitter
  2. F. El Masoudi Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. A.V.B Vos Commissielid (niet zijnde statenlid)

JA21

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van JA21
  1. H. Omlo Fractievoorzitter
  2. D. van den Brand Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. C. Truong Commissielid (niet zijnde statenlid)

Volt

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Volt
  1. M. Kramer-Hammenga Fractievoorzitter
  2. A. van Heel Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. H. Loijenga Commissielid (niet zijnde statenlid)

LijstPormes

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van LijstPormes
  1. S.R. Pormes Fractievoorzitter

Commissies

Statencommissie

Bekijk pagina
Leden van Statencommissie
  1. J.C. Aikema Commissielid (niet zijnde statenlid)
  2. J. Barelds Commissielid (niet zijnde statenlid)
  3. B.W. Bolumba Commissielid (niet zijnde statenlid)
  4. D. van den Brand Commissielid (niet zijnde statenlid)
  5. J.W. Brinkhorst Commissielid (niet zijnde statenlid)
  6. D. Bruins Commissielid (niet zijnde statenlid)
  7. D. Dekker Commissielid (niet zijnde statenlid)
  8. F. El Masoudi Commissielid (niet zijnde statenlid)
  9. A. van Heel Commissielid (niet zijnde statenlid)
  10. J.C. Hellendoorn Commissielid (niet zijnde statenlid)
  11. A.J. Hingstman Commissielid (niet zijnde statenlid)
  12. V. Huijsdens Commissielid (niet zijnde statenlid) vanaf 03-04-2024 tot 18-07-2024
  13. E.J. Kreuze Commissielid (niet zijnde statenlid)
  14. B. Kuit Commissielid (niet zijnde statenlid)
  15. H. Loijenga Commissielid (niet zijnde statenlid)
  16. L. Martens-Schuitema Commissielid (niet zijnde statenlid)
  17. K.E Pouwels-Koopman Commissielid (niet zijnde statenlid)
  18. J.F. van Reijmersdal Commissielid (niet zijnde statenlid)
  19. J. Rook Commissielid (niet zijnde statenlid)
  20. J.H. Steenbergen Commissielid (niet zijnde statenlid)
  21. K. Timmerman Commissielid (niet zijnde statenlid)
  22. C. Truong Commissielid (niet zijnde statenlid)
  23. A.V.B Vos Commissielid (niet zijnde statenlid)
  24. H. van de Weg Commissielid (niet zijnde statenlid)
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens